Bomber jacket beż

129.00

Kurtka bomber króluje na ulicach największych modowych stolic. Jeśli kochasz styl streetwear ten fason jest stworzony dla Ciebie. Piękna i bardzo kobieca bomberka z mięsistej, połyskliwej satyny o świetlistym wykończeniu. Kurtka w eleganckiej wersji. Można ją założyć na wieczór do sukienki lub spodni, doda także szyku codziennym, prostym strojom. Zapinana na metalowy zamek w kolorze srebrnym, z kieszeniami w przodzie i wygodnym ściągaczem.

Wyczyść
SKU: 0217 Kategorie: ,

Dodatkowe informacje

Rozmiar

34, 36, 38, 40

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiar34363840
Ramiona78828690
Biust94102110118
Szerokość na dole (bez naciągnięcia)35373941
Szerokość na dole (z max. naciągnięciem)42444648
Długość całkowita59606162