Koszula szeroki mankiet malina

129.00

Koszula jest nieodłącznym element naszej garderoby. Zasada jest jedna, musi być świetnej jakości. Nasz najnowszy projekt ma szerokie mankiety zapinane na guziki, klasyczny kołnierzyk. Delikatnie dopasowana z zaszewkami, pięknie układa się na sylwetce. Zapinana na guziki. Dobrze wygląda wpuszczona do spodni czy spódnicy, ale także nonszalancko wypuszczona na wierzch.

Wyczyść
SKU: 0212 Kategorie: ,

Dodatkowe informacje

Rozmiar

34, 36, 38, 40

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiar34363840
Ramiona76808488
Biust9096102106
Szerokośc na dole96100104110
Długość rękawa55586062
Długość całkowita62646567