Koszula z guzikami na plecach śmietanka

129.00

Piękna koszula z falbankami na ramionach oraz przy nadgarstkach. Zapinana na guziczki na plecach. Możliwość noszenia koszuli na dwa sposoby – z guziczkami z przodu. Materiał lejący, delikatny. Z piękną fakturą.

Wyczyść
SKU: 0209 Kategorie: ,

Dodatkowe informacje

Rozmiar

34, 36, 38, 40

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Rozmiar34363840
Ramiona80848690
Biust9296100110
Szerokośc na dole100104110116
Długość rękawa62646466
Długość całkowita62636666